TV zvaigzne Violeta Lauku sētā atklāj savu ”daiļo” vārdu krājumu. Kas notika?

9 komentāri

Šovs Lauku sēta vēl tikai nesen sācies, bet dalībnieku intrigas jau sit augstu vilni! Portāla Skaties.lv īpašumā nonācis ekskluzīvs video, kurā šova TV zvaigzne dalībniece, kas nu piedalās arī šovā Lauku sēta – Violeta –, izplūst ”piecstāvīgos” terminos.

Pagaidām gan nav zināms, kas tik ļoti saniknojis meiteni, bet skaidrs ir viens – viņas dusmas sit augstu vilni… un arī valodiņa!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova Lauku sēta jaunākā sērija gaidāma ceturtdienas vakarā, kad arī uzzināsim, kas patiesībā notika.

FOTO

VIDEO

9 komentāri

TOP komentāri

 • aizkraukliete
  +4

  aizkraukliete

  Gudru rīcību no šitās reti, kad var redzēt. Vienas lamas, bļaustīšanās jau kopš ieradusies Aizkrauklē. Brīžiem pretīgi klausīties. Itkā pieaugusi sieviete, bet nu bērns. No tā bārā jau šamo ar izlidināja, jo ta šur tā tur, nekādas nopietnības. Man liekas viņai no bērnības kaut kāds uzmanības trūkums, tāpēc visur lien... Žēl noskatīties...

  20.10.2015 08:18

 • Jeeee...
  +3

  Jeeee...

  Nu ja Tik perfekti parzini Violu, tad kāpēc anonimais komentars?

  20.10.2015 18:53

 • LASTOČKA
  +2

  LASTOČKA

  Ha, ha haaaaaa atceroties šovu Tv zvaigzne, kur Violeta piedalijās, tad ne to vien no viņas var sagaidit, meitene ar ,, odziņu,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  23.10.2015 04:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas