Tikai Skaties.lv: šova Paķer līdzbraucējus dalībnieces Solvitas Rogas profils

0 komentāri

Sadarbojoties latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem. Vēl pirms šova nonākšanas pie skatītājiem portālā Skaties.lv pieejamas ekskluzīvas dalībnieku vizītkartes.

Vārds: Solvita Roga

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecums: 29

Auto: Mercedes “busiņš”

Nodarbošanās: pašnodarbināta

Dzīves vieta: Talsu novads, Laizes pagasts, ”Maķi”

Maršruts, ko mēros šovā: Talsi-Rēzekne

Cik bieži ikdienā izmanto auto: katru dienu, vasarā auto apstājas tikai naktī. Ar draugiem smejamies, ka mana dzīve ir uz riteņiem.

Motivācija dalībai: sākumā vēlējos piedalīties šovā Lauku sēta, bet tur nepārvarēju otro kārtu. Vēlāk ar draudzeni pieteicāmies šim projektam, un mūs paņēma!

Atziņas pēc šova: rēzeknieši ir daudz draudzīgāki par kurzemniekiem, kas tev jebkurā brīdī var iedurt dunci mugurā.

FOTO

FOTO: šova filmēšanas aizkulises

Skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay. Skaties.lv un video portāls TVPlay trīs dienas pirms televīzijas ētera divu nedēļu garumā – no 15. līdz 17. septembrim, kā arī no 22. līdz 24. septembrim ikvienam interneta lietotājam dāvinās ekskluzīvu video materiālu, kurā varēs iepazīties ar projekta dalībniekiem – šoferiem un ceļotājiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas