Tests UgunsGrēka un Viņas melo labāk īsteniem faniem jau pavisam drīz!

1 komentārs

Jau pirmdien ikvienam sevi cienošam seriāla UgunsGrēks un Viņas melo labāk fanam būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par seriālu un tā varoņiem. Turklāt tikt arī pie vērtīgas balvas 100 eiro apmērā!

Divu nedēļu garumā – no 25. janvāra līdz 8. februārim – TV3 skatītājiem, kuri iecienījuši tautā mīlētos pašmāju seriālus UgunsGrēks un Viņas melo labāk, būs iespēja aizpildīt portāla Skaties.lv sagatavotu zināšanu testu, tiekot pie vērtīgām balvām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laika atlicis pavisam nedaudz! Līdz tam vari atsvaidzināt savas zināšanas portālā TVPlay, kur, starp citu, pieejama arī seriāla UgunsGrēks pati pirmā sezona.

Foto: seriāls UgunsGrēks operatora acīm

Foto: ekskluzīvs ieskats Viņas melo labāk nākamās sezonas filmēšanā

1 komentārs

TOP komentāri

  • .
    +1

    .

    Un kur tests ir?

    25.01.2016 15:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas