Šovā Paķer līdzbraucējus pirmajā dienā dalībniecei uzbrauc uz kājas

4 komentāri

Jautrajai kundzei Mairai ceļa sākums “nostopētajā” mašīnā izvērtās neveiksmīgs – šoferītis Jānis nejauši uzbrauca sievietei uz kājas.

Ar negaidītiem notikumu pavērsieniem sācies jaunais šovs Paķer līdzbraucējus. Lai arī šova TV pirmizrāde vēl tikai priekšā, TVplay skatītajiem ir unikāla iespēja jau ielūkoties šova norisē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pirmajā sērijā situācija izvērtās nepatīkama, šova veidotāji pat apsvēra iespēju pārtraukt filmēšanu. Ieradās ātrā palīdzība un pēc tam arī policija. Mairu aizveda uz slimnīcu. Kā tas viss beidzās un kā negadījums varēja notikt?

FOTO

VIDEO

4 komentāri

TOP komentāri

  • nisl
    +1

    nisl

    Mīlīši tas ir šovs, jo trakāk jo labāk, ja kadreiz paši piedalisieties tad sapratisiet ka tas vis notiek, ko no jums grib producenti.

    21.09.2015 12:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Laika ziņas