Šovā Kāzu gūstā topošie radi “saiet ragos”, strīdoties par kūkām

4 komentāri

Šovā Kāzu gūstā intrigas uzņēmušas apgriezienos – Ievas un Artūra ģimeņu topošie radi piedzīvo asāku vārdu apmaiņu, nespējot vienoties, kādu kāzu torti izvēlēties.

Cik nu viegli, cik ne, bet Ievas un Artura ģimenes vienojušās, ka pāris sarakstīsies Pāvilostas muzejā, bet pašas kāzas svinēs Skrundas muižā. Tikmēr viņiem priekšā vēl kāda svarīga nianse – ēdināšanas pakalpojumu un kāzu tortes izvēle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katra no saimniecēm – Ingrīda un Māra – piedāvāja savu kūkas variantu, turklāt abām tieši viņas kūka šķita visskaistākā un gardākā, tāpēc radiņiem nācās pamatīgi “izplūkties”, lai nonāktu pie kopsaucēja.

Foto: radi strīdas kūku dēļ

Foto: Ieva un Arturs

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Bārts Simpsons
  +1

  Bārts Simpsons

  Aiii nu ko varat muldèt Ievas mammai var tikai ùdeni pienest :) Inguci neķer kreņķi smaidi ká vienmèr:)

  24.02.2016 23:45

 • ārprats
  0

  ārprats

  Briesmīgs cilvēks ir Inga,laikam pašai ļoti grūti iet pa to dzīvīti un tagad izgāž savu žulti uz Ievas mammu,jo šis komentārs izklausās ļoti personīgi viņai. Acīs skatoties nevar pateikt tad vizmaz tagad var izvērsties.

  03.03.2016 08:57

 • Homērs Simpsons
  0

  Homērs Simpsons

  Bullshit!

  24.02.2016 11:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas