Seksapīls un spriganums uz deju plača – spilgtākie Dejo ar zvaigzni 2 iznācieni

0 komentāri

Otro Dejo ar zvaigzni šovu atklāja 2008.gadā un tā vadītāji bija vienmēr pozitīvais Valters Krauze un pirmās sezonas fināliste Iveta Feldmane. Skatītāji ļoti gaidīja šova turpinājumu un tā dalībnieki nelika vilties.

Šajā video sižetā varam vērot, kā ritmisku ča- ča-ča centās nodejot Dagmāra Legante ar Oļegu Kuzņicovu. Tiesa gan, šis pāris ātri vien šovu pameta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spriganā Aisha, jeb Aija Andrejeva jau pirmajā raidījumā atstāja pozitīvu iespaidu, parādot, ka enerģijas viņai ir pārpilnam. Par to liecina arī šova rezultāti – Aija ar partneri Māri ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

Nav šaubu, ka Linda Leen ir talantīga. Viņai ir ne vien izcila balss, bet arī plastiskas kustības. Par Lindu labi izsakās Roberts Nemiro, viņas deju partneris un treneris vienlaicīgi.

Mūžam jaunais Marhils, jeb Uldis Marhilevičs sniedza lielisku sniegumu uz deju grīdas, par to skatītāji pārliecinājās jau šova sākumā.

Sekojot Solvitas Āboltiņas piemēram, arī Ingrīda Circene vēlējās parādīt savu dejotprasmi  otrajā Dejo ar zvaigzni sezonā.

Spēkavīrs Raivis Vidzis parādīja īstu ”seksbumbu” jau pirmajā raidījumā un viņa deju partnera Viola Abramova bija kā viegla pūciņa Vidža rokās. Vai tas izdevās? To novērtē šajā video sižetā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas