Rutulis aizmirsis, kā dejot?

0 komentāri

Dziedātājs Normunds Rutulis šodien neriskē nodemonstrēt kādu deju soli, ko apguvis šovā Dejo ar zvaigzni, jo pēc dalības tajā dejotprasmi gadiem nav licis lietā – ka tik nesanākot kā šova sākumā.

Normunds Rutulis dejošanu apguvis jau bērnībā, līdz ceturtajai klasei dejojot modernās dejas. Pirmā šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks, pirmajā raidījumā saņemot viszemāko vērtējumu, saprata, ka iemaņas iesērējušas un sācis trenēties katru vakaru. Rezultātā kopā ar savu šova partneri deju skolotāju Violu Abramovu-Mailīti ”aizdejojies” līdz ceturtajai vietai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms pieņemt lēmumu, vai piedalīties šovā, Normundam vissvarīgākais bijis ģimenes viedoklis. ”Mani parasti atbalsta visādās everģēlībās. Runājām, apspriedām, vai tas man piestāvēs, vai es būšu tam gatavs, beigās tomēr nolēmām, jo, nevar noliegt, tā ir papildu publicitāte.

Šova laikā noticis zīmīgs pavērsiens Normunda ģimenes dzīvē. ”Tieši šova laikā mums izdevās ieņemt dēlu. Šovs Dejo ar zvaigzni vienmēr saistās, vienmēr paliks atmiņā tieši ar šo gadījumu. Tā bija Dieva dāvana,” šodien atceras dziedātājs.

Ja piedāvājumu piedalīties šovā Normunds saņemtu šodien, tad atsacītos.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas