Reiniks Kurusovu savulaik noturējis par brazīlieti un nezinājis, kā runāt

0 komentāri

Drīzumā gaidāms jaunais šovs Dejo ar zvaigzni, kas būs liels notikums gan tā dalībniekiem, gan skatītājiem, kurus uzrunā deja. Lai īsinātu laiku līdz lielajam notikumam, Bez Tabu atcerējās iepriekšējos Dejo ar zvaigzni šovus un to uzvarētājus – šoreiz Lauri Reiniku un Aleksandru Kurusovu un centās noskaidrot, kādas ir viņu atmiņas par šovu Dejo ar zvaigzni.

Dejo ar zvaigzni pirmā šova uzvarētāji bija atraktīvais dziedātājs Lauris Reiniks un vienmēr smaidīgā, un sievišķīgā Aleksandra Kurusova, kuri, parādot savu labāko sniegumu, izlika visu savu sirdi un dvēseli dejā. Šis pāris sagādāja pārsteiguma momentu, izstaroja pozitīvismu un gaišumu, un lika skatītājiem just līdzi pārim visa šova laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākumā Aleksandra nezināja, ka būs jādejo tieši ar Lauri Reiniku pat īsti nenojauta, kas tas Lauris par “putnu” ir. Pirmo reizi viņu ieraudzīja tikai mēģinājumā: ”Atceros, ka viņš ienāca zālē un apkārt bija daudz cilvēku. Domāju –  nu tāda zvaigzne,  ka pat jāņem līdzi 10 cilvēki ?! Tie patiesībā bija vizāžisti un grima meistari. Viņš savukārt mani noturēja par brazīlieti. Kopā bija par ko pasmieties.”

Savukārt Lauris Reiniks atceras, ka pirmo reizi ar Aleksandru iepazinies, ierodoties pie viņas ar savu menedžeri un Valēriju Mironovu. ”Ieveda savā deju zālē, es skatījos zāles galā – tāds mazs velnēns ap egli ņemas, jo bija Ziemassvētku laiks,” stāsta Reiniks, kuram par Aleksandru radies priekštats kā par enerģisku meiteni, ”man saka – tā būs tava dejotāja. Es nodomāju – kā man ar viņu runāt, kaut kāda ārzemniece – brazīliete vai afrikāniete.. Nav tā, ka cilvēki decembrī būtu tik brūni. Nē, bet viņa saka – labdien, mani sauc Saša.”

Skaties video!

”Mums saveidojās tā komanda tāda, ka mēs bijām dejojošs pāris. Tas cilvēkus uzrunāja, mums pat nebija mērķis uzvarēt. Varbūt tāpēc mums viss tik vienkārši ir gājis,” atceras Aleksandra, neslēpjot, ka Dejo ar zvaigzni ir bijis nozīmīgs pavērsiens dejotājas dzīvē, ”pēc šova man ir bijuši ļoti daudz projekti, kuros bez dalības Dejo ar zvaigzni es droši vien nebūtu piedalījusies.

Skaties video ar vienu no Laura Reinika un Aleksandras Kurusovas dejām!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas