Precos ar svešinieku! Ulvis pozē stringos

11 komentāri

Fitnesa treneris un apsardzes vadītājs Ulvis Grīnvalds nekautrējas savu trenēto augumu izrādīt ne vien sievai Zanei, bet plašākai publikai.

Šova Precos ar svešinieku! pāris Zane un Ulvis kāzu ceļojuma laikā izbaudīja ne tikai viens otra klātbūtni, bet arī pāru masāžu viesnīcā Tallina. Aicinājums pirms došanās uz masāžas galda ietērpties vienās mazās biksiņās nepalika bez uzmanības Zanes fotokamerai, kuras priekšā viņas vīrs ar prieku demonstrēja savu trenēto augumu.

”Masieres nezināja situāciju. Mēs kopā ar operatoru trijatā iegājām tajā kabinetā, visiem izdalīja dvielīšus. Kad vajadzēja izģērbties, bijām ļoti, ļoti samulsuši,” šodien kāzu ceļojuma epizodi atceras Zane.

”Ja godīgi, man šī bilde nesimpatizē. Ko es tai brīdī domāju, neatceros. Zane aiz aizslietņa noģērbās un uzlika dvieli, tādēļ es neko neredzēju,” šodien teic Ulvis. ”Katrā ziņā es nekaunos no sava ķermeņa!” viņš norāda.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

11 komentāri

TOP komentāri

 • Sandis
  +9

  Sandis

  kārtējais ''NARCISS'' tv ekrānos :D :D :D

  25.03.2015 19:32

 • goga
  +4

  goga

  Vai Ulvis kādreiz kājas var salikt kopā,neglīti izskatās,visās bildēs izplēties.

  25.03.2015 17:55

 • anna
  +3

  anna

  Kāpēc Zanei vispār bija jāķeras pie fotokameras?
  Runājot par puiša ķermeni - ļoti simpātisks un trenēts!

  28.03.2015 22:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas