Precos ar svešinieku! pāri mirkli pirms jāvārda

0 komentāri

2. Raimonds un Zaiga

2/5

Divu laimīgu siržu savienošana laulības saitēm ir viens no mūža skaistākajiem mirkļiem, kad bez satraukuma neiztikt arī ilggadējiem mīlniekiem. Spraigu emociju gammu pirms zīmīgā notikuma piedzīvo arī šova Precos ar svešinieku! dalībnieki, kuri ir pilnīgi svešinieki. Trīs kāzu ceremonijas un svinības skaties jau šovakar plkst. 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Mirklis pirms jāvārda

Uz kāzām ieradušies topošā vīra un sievas ģimenes locekļi un draugi. Līdzīgi kā pāri, kuri jau pēc mirkļa teiks jāvārdu, arī viņi nav savstarpēji pazīstami.

Paļaujoties uz ekspertu grupu, kuras sastāvā ir mācītājs Sandis Ratnieks, psihoterapeite Ināra Vārpa, antropoloģe Maija Surska un seksoloģe Aija Tula-Rijkure, dalībnieki ir piekrituši, ka tiks salikti kopā ar cilvēku, kuru nekad nav satikuši, un ar viņu uzreiz arī apprecēsies. Pāri pēc kāzām sešas nedēļas dzīvos kopā kā īsts laulāts pāris. Ja viņi iemīlēsies viens otrā, eksperiments būs noritējis veiksmīgi, ja nē – viņiem nāksies šķirties.

2. Raimonds un Zaiga

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas