Precos ar svešinieku! pāri mij gredzenus un dzer kāzas

8 komentāri

2. Ulvis un Zane

2/4

Līgavas un līgavaiņi kāzu dienu sagaida ar satraukumu. Iziešana altāra priekšā ir puse uzvaras, norāda kāzu ceremonijas vadītājs.

Uģis un Zanda

“Kādreiz mēs sakām – liktenīga tikšanās. Tā var būt, ka liktenīga tikšanās var būt uz jumta ne tikai Karlsonam ar brālīti, bet arī diviem mīlošiem cilvēkiem,” laulību ceremonijā Uģi un Zandu sveic vadītājs.

2. Ulvis un Zane

2/4
8 komentāri

TOP komentāri

 • ise
  +4

  ise

  Kaut ko šitik dumju pat sapņos nevarētu nosapņot.Kā var tik nopietnu padarīšanu kā kāzas,pārvērst par šovu?

  18.03.2015 07:09

 • Inga -3 pieaugušu dēlu mamma
  +2

  Inga -3 pieaugušu dēlu mamma

  Man ļoti patīk šis šovs! Visu laiku skatos un smaidu , jo tas viss ir pozitīvi! Jaunie šo to var pamācīties, arī kā nedarīt! Sākumā ļoti cerīgs pāris likās Zane un Uģis, pēc vakardienas raidījuma, redzu, ka Zane ir mainījusies, lai kā Uģis censtos viņa ir ļoti atturīga! Ulvis un Zane -Zanīte tāda klusa , forša meitene, bet Ulvis iedomīgs - vecpuiša tēls, sevi slavē, bet meiteni nopeļ, Zane neko daudz nezaudēs, ja nepaliks kopā, ar Ulvi viņai klātos grūti! Cerīgi skatos uz Raimondu un Zaigu (ja pareizi atceros meitenes vārdu), viņi mēģina viens otru saprast, un ļoti cenšas veidot kautko kopīgi, lai izdodas! Novēlu visiem pāriem - lai veicas! Ar nepacietību gaidu nākošo sēriju!

  25.03.2015 11:15

 • orangutans
  +2

  orangutans

  vieniga progresejosa latvijas valsts razosana- televizijas sovi.
  jo stulbak jo labak.
  valsts idiotisms darbiba

  18.03.2015 07:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas