PIEDALIES: Iesūti savu bildi, kuru apskatīs jaunais Valsts prezidents

0 komentāri

4. maijs aiz muguras, kas nozīmē, – varam atskatīties, kā esam svinējuši šo dienu! TV3 aicina ikvienu iesaistīties un veidot kopīgu svinību albumu jaunajam Latvijas prezidentam. Piedalīties ir gaužām vienkārši, – ja esi svinējis Brīvības svētkus kopā ar ģimeni vai draugiem un nofotografējis savas svinības, iesūti bildes skaties.lv/brivibassvetki.

Viss, kas Tev jādara, iemūžini fotogrāfijās, kā tu svini šos Brīvības svētkus, un pievieno tās portālā skaties.lv. Mēs veidosim unikālu Latvijas Brīvības svētku albumu un pasniegsim to jaunajam Latvijas prezidentam. Parādīsim mūsu jaunajam Valsts prezidentam, ka mīlam savu brīvību un protam to svinēt! Tev laiks ir līdz 17. maijam, un atceries – vari mums iesūtīt savas melnbaltās fotogrāfijas no iepriekšējiem svētkiem, lai jaunajam Valsts galvam būtu daudzveidīgāks bilžu albums. :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vēsturiski Latvijā ir daudz un dažādu pasākumu, kad izliekam karogus ar sēru lentēm un pieminam skumjus notikumus. Brīvības svētku ideja ir gluži pretēja – svinam, esam priecīgi un pozitīvi, kā jau dzimšanas dienas ballītē. Tieši šādā noskaņā jau trešo gadu TV3 aicina visus Latvijas iedzīvotājus svinēt Brīvības svētkus. Radiet jaunas tradīcijas kopā ar draugiem un radiem, brauciet ar velosipēdiem vai ejiet pārgājienos, galvenā ir kopā būšana un svētku sajūta. Apkopojot šīs jūtas kopīgā albumā, mēs varam parādīt jaunajam prezidentam, cik svarīga mums ir brīvība. Piedalieties un sviniet brīvību!” aicina Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas