Persijas princis Tavā TV3 kanālā jau rītvakar!

0 komentāri

Sestdienas kanāls TV3 piedāvā pavadīt jautrā un reizē arī spraigā gaisotnē. Jau rītvakar slēdz iekšā zilo ekrānu un baudi Džeiku Gilenhālu Persijas prinča lomā.

Persijas karalim ir divi dēli un audžudēls Dastans, kurš, uzaudzis kopā ar karalisko ģimeni un iekarojis savu vietu kā īsts princis un spējīgs karavīrs. Brāļu ausīs nonāk ziņa, ka svētā pilsēta Alamuta piegādā ieročus Persijas ienaidniekiem. Viņi uzbrūk Alamutai, kur Dastans satiek princesi Taminu. Kad Persijas karalis mirst noslēpumainā nāvē, vainots tiek Dastans, un nu viņam kopā ar princesi Taminu jācīnās, lai attaisnotu savu vārdu, atklātu karaļa īsto slepkavu un reizē glābtu pasauli no ļaunajiem spēkiem, kas var iznīcināt pasauli ar speciālas ierīces palīdzību, kas dod iespēju ceļot laikā. Aizraujoša piedzīvojumu filma, kas būs interesanta gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas