Pamēģini nesmieties: Tannis ar Fredi “nodod uguņus” kulinārijas šovā Garšu laboratorija

0 komentāri

Atcerieties, kanālā TV3 agrāk bija šovs ar latviešu dendiju Elmāru Tanni priekšgalā. Vienā no viņa raidījumiem ciemojās neviens cits kā jokdaris un grupas Labvēlīgais Tips līderis Andris Freidenfelds jeb Fredis, kur viņi pamatīgi “nodeva uguņus”.

Pie Elmāra Taņņa, kurš, starp citu, šogad piedalījās šovā Dejo ar zvaigzni, viesojušies daudzas slavenības – Kaspars Bindemanis, Renārs Kaupers, Vaira Vīķe-Freiberga un daudzi citi. Vienā no raidījumiem klāt bija arī Fredis, ar kuru, protams, bez jokiem nekādi, un arī Elmārs nav tas, kurš uz mutes kritis. Piedāvājam nelielu ieskatiņu vēsturē, kā arī izaicinām tevi nesmieties, skatoties šo pārraidi! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Garšas laboratorija ar Fredi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas