Pagrabā pie Bez Tabu atklās ziemas krājumu pagatavošanas idejas

0 komentāri

Ogu un augļu pilnbrieda laikā pie skatītājiem atgriežas nu jau iemīļotā Bez Tabu rubrika Pagrabā pie Bez Tabu! Atšķirībā no tradicionālo kulinārijas raidījumu padomiem, Bez Tabu saviem skatītājiem piedāvā uzzināt vienkāršas, bet ļoti neparastas receptes, ar ko papildināt ziemas krājumus. Uzziniet apbrīnojami garšīgās Latvijas pavāru idejas ziemas krājumu pagatavošanai raidījumā Bez Tabu no 20. jūlija darba dienās plkst. 19.35 TV3 un TVPlay!

Atklāj īpašās receptes!

No dārzā ievāktajiem augļiem un ogām jau izsenis tiek veidoti krājumi ziemai. Lai arī citiem ziemā būtu pēc iespējas daudzveidīgāka garšu un smaržu buķete, raidījuma Bez Tabu komanda vēlas apkopot neparastākās idejas. Šoreiz, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, ar saviem pārsteidzošo garšu atklājumiem un neparastiem ogu, augļu salikumiem ievārījumos dalīsies Latvijā pazīstami pavāri. Oriģinālas un neparastas ievārījumu receptes Pagrabā pie Bez Tabu no 20. jūlija darba dienu vakaros plkst. 19.35 kanālos TV3 un TVPlay!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atskats uz rubrikām

Bez Tabu tematisku un aktuālu rubriku veidošana kļuvusi gluži par tradīciju, un šī vasara ir bagāta ar tām. Pašā vasaras karstumā tika piedāvātas rubrika Vasaras darbi, kurā žurnālists Ēriks Palkavnieks izmēģināja dažādas profesijas. Līgosvētku laikā tika piedāvāta svētku ieskaņas rubrika Meklējam Jāni. Un vēl rubrika Toreiz un Tagad piedāvāja ceļot laikā, uzzinot, kā mainījušies notikumi pēc Bez Tabu iesaistīšanās. Taču ar to viss nebeidzas! Vēl gaidāma rubrika Pagrabā pie Bez Tabu, pēc kuras varēsit redzēt slavenību kāzu atspoguļojumu un vēl daudz ko interesantu. Tad jau arī būs sagaidītas Bez Tabu 15. dzimšanas dienas svinības, līdz ar tām būs sagaidāmi arī vairāki pārsteigumi!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas