Notievē kopā ar aplikāciju tālrunī!

0 komentāri

Kā zināms, lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem, pieaugušam cilvēkam dienā jāizdzer 2 litri ūdens. Lai ūdens patērēšana ikdienā kļūtu par piedzīvojumu, izmanto mobilo aplikāciju Waterbalace!

Aplikācija Waterbalace palīdz kontrolēt šķidruma daudzumu organismā, ņemot vērā individuālos parametrus – garumu, svaru, vecumu un dzīvesveidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ja kādreiz aizmirstu padzerties, tad, paņemot telefonu rokās, atceros: man taču ir jādzer. Sanāk, ka telefons atgādina, kad ir jādzer,” Waterbalace lietošanas pieredzē dalās šova Ievas pārvērtības tievēšanas šova dalībniece Anta, kuras mērķis ir atbrīvoties no 15 liekajiem kilogramiem.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas