Noskaties: Lietuviešu Koru karu finālā izpilda latviešu dziesmu

10 komentāri

2. Panevēžas koris dzied grupas Remix un Igo leģendāro Kā senā dziesmā

2/5

Žūrijas locekļi dzied Vella kalpus!

Divi no lietuviešu Koru karu sestās sezonas žūrijas dalībniekiem – Vitaljus Cololo un Vītautas Lukočs – kopā ar trim koriem ļoti jestri un vīrišķīgi izpildīja dziesmu no mūsu leģendārās filmas Vella kalpi.
Video sākumā arī raidījuma vadītāji diezgan slavē mūsu mūziķus un mūziku kā tādu: “Lietuvieši vēlas biežāk izpildīt latviešu dziesmas – tas ir nenoliedzami! Lai nu kā, ja viņi [koristi – red.] tā vēlas, Lauris Reiniks atsūtījis mums maestro Raimonda Paula sarakstītu dziesmu, kuru izpildīs divi žūrijas locekļi.” Šī dziesma tika atkārtota arī šova finālā, kas noslēdzās aprīļa sākumā.

2. Panevēžas koris dzied grupas Remix un Igo leģendāro Kā senā dziesmā

2/5
10 komentāri

TOP komentāri

 • Natalja Pivarune
  +20

  Natalja Pivarune

  Ļoti jauki. Pacēla garastāvokli! !!

  07.05.2015 21:44

 • Marika
  +19

  Marika

  Krieviņi tik, kas Latvijā dzīvo visu mūžu nevar iemācīties pat labdien un paldies iemācīties!!!

  07.05.2015 17:34

 • leisulatviete
  +19

  leisulatviete

  malaci, zinot to cik gruti Lietuviesiem ir izrunat vardus latviski, cepuri nost. Cololo vienmer ir mani apburis ar savu humoru un daudzveidibu. cepuri nost, vins vel aizvien ir viens no maniem milakajiem humoristiem izradas ari dziedat tiri labi mak :)

  07.05.2015 14:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas