“MTG TV Latvia” sociālajam projektam atsaukušies jau 72 kandidāti

0 komentāri

“MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change aicina ikvienu sarosīties un pieteikt savu ideju sociālajam projektam “Labās gribas uzņēmējs”. Līdz šim atsaukušies jau 72 kandidāti. Iespējams, tieši jūsu ideja ir tā, kas spēs padarīt labāku bērnu dzīvi, un kuru var pārvērst veiksmīgā biznesā, iegūstot finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“MTG TV Latvia” sociālā projekta “Labās gribas uzņēmējs” mērķis ir sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kurām ir inovatīvi risinājumi, kā uzlabot Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu dzīvi. Šobrīd ir atsaukušies 72 kandidāti. “MTG TV Latvia” tic, ka Latvijā ir vēl ne mazums radošu un drosmīgu cilvēku, kuriem ir unikālas idejas, kā bērniem radīt prieka pilnu un bezrūpīgu bērnību.

Jūsu pieteikumus no 15. līdz 26.septembrim izvērtēs “MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ pārstāvji un “Reach for change” komanda, atlasot veiksmīgās idejas, kuras tālāk tiks nodotas skatītāju vērtējumam. Skatītāju rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Finālisti ar labākajām, saistošākajām idejām un lielāko balsotāju skaitu kvalificēsies konkursa pēdējam posmam, kurā žūrija noteiks uzvarētāju. Viens no visiem finālistiem trīs gadu laikā saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā, savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Piesakieties MTG TV Latvia projektam Labās gribas uzņēmējs jau tagad!
Pieteikuma anketa šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas