“MTG TV Latvia” sociālajam projektam atsaukušies jau 72 kandidāti

0 komentāri
“MTG TV Latvia” sociālajam projektam atsaukušies jau 72 kandidāti
Publicitātes foto

“MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change aicina ikvienu sarosīties un pieteikt savu ideju sociālajam projektam “Labās gribas uzņēmējs”. Līdz šim atsaukušies jau 72 kandidāti. Iespējams, tieši jūsu ideja ir tā, kas spēs padarīt labāku bērnu dzīvi, un kuru var pārvērst veiksmīgā biznesā, iegūstot finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā.

“MTG TV Latvia” sociālā projekta “Labās gribas uzņēmējs” mērķis ir sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kurām ir inovatīvi risinājumi, kā uzlabot Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu dzīvi. Šobrīd ir atsaukušies 72 kandidāti. “MTG TV Latvia” tic, ka Latvijā ir vēl ne mazums radošu un drosmīgu cilvēku, kuriem ir unikālas idejas, kā bērniem radīt prieka pilnu un bezrūpīgu bērnību.

Jūsu pieteikumus no 15. līdz 26.septembrim izvērtēs “MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ pārstāvji un “Reach for change” komanda, atlasot veiksmīgās idejas, kuras tālāk tiks nodotas skatītāju vērtējumam. Skatītāju rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Finālisti ar labākajām, saistošākajām idejām un lielāko balsotāju skaitu kvalificēsies konkursa pēdējam posmam, kurā žūrija noteiks uzvarētāju. Viens no visiem finālistiem trīs gadu laikā saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā, savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Piesakieties MTG TV Latvia projektam Labās gribas uzņēmējs jau tagad!
Pieteikuma anketa šeit!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Laika ziņas