Maija brīvdienās skaties īpašās pirmizrādes!

0 komentāri

Šajās četru dienu brīvdienās TV3 kanālā interesenti varēs vērot trīs televīzijas pirmizrādes: Dižais gads, Oki – okeāna vidū un X cilvēki: pirmā klase!

1. maijā plkst. 20.40 – Dižais gads

Komēdija Dižais gads ir par trīs putnu vērotāju konkurenci – trīs sacensību dalībnieki cenšas ātrāk par pārējiem ieraudzīt retāko Ziemeļamerikas putnu, bet viņu sacensības pavada izaicinājumi, kurus liktenis piedāvā viņu dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

3. maijā plkst. 22.35 Oki – okeāna vidū

Bijušais nekustamo īpašumu brokeris Robs uzsāk sekot dīvainai japāņu sievietei Oki, kas regulāri maina savu dzīvesvietu. Savā izmeklēšanā viņš iesaista savu istabas biedreni Viliju, un visai drīz viņi nonāk aci pret aci ar Oki pagātni un lāstu. Tas liek pārvērtēt arī viņu pašu pagātni.

4. maijā plkst. 20.20 X-Cilvēki: pirmā klase

Čārlzs un Ēriks vēl bija pavisam jauni, kad kļuva skaidrs, ka pasauli gaida iznīcība. Pastardienas pulksteņa rādītāji tuvojas pusnaktij, un ir pienācis laiks rīkoties. Atskārtuši, ka viņu unikālās spējas var palīdzēt novērst globālu atomkaru, abi varenie mutanti sāk intensīvu vervēšanas kampaņu ar doktores Moiras Maktegertas un CIP atbalstu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas