Mācītājs prognozē, kuri pāri paliks kopā

0 komentāri

2. Mīļuma meklējumi

2/5

”Baznīca kādreiz saka, – nedrīkst pirms kāzām gulēt kopā. Šī ir tā iespēja negulēt pirms kāzām kopā un satikties pirmo reizi nevis piedzērušamies kādā klubā vai kaut kur citur, bet gan skaidrā prātā ar skaidru risku, un, uzticoties cilvēkiem un debess būtnēm, lai pabūtu kopā, un pamēģināt, kā tas notiks. Mēs visi Latvijā būsim liecinieki, cik un kā šī dzīve ritēs. Ja viņi būs kopā, tad īstenībā tas būs liels jautājums arī apkārtējai sabiedrībai, baznīcai utt. – redz, darbojas! Es novēlētu, lai darbojas, lai ir mīlestība, lai uzplaukst dziļāka iepazīšana un visas vērtības!” saka mācītājs Valters Korālis.

Savstarpēja komunikācija

Mācītājs par Uģa un Zandas stipro pusi atzīst savstarpējo komunikāciju. ”Es domāju, ka viņi uz šā viļņa varētu paturēt sevi viens otram. Komunicēt viens ar otru un ar vecākiem un visiem, ar ko laulība diemžēl vai par laimi ir saistīta,” vērtē V. Korālis.

2. Mīļuma meklējumi

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas