Liāna saimniekam Jānim Kauķim uzdāvina dāvanu, bet viņš: Es neesmu uzpērkams!

2 komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu jaunākās sezonas finālisti vismaz ar vārdiem nav izvēlīgi. Kas prātā, tas uz mēles.

”Es tev gribēju dāvināt kaut ko no dzelžiem,” atminoties Jāņa hobijus atzinās Liāna. ”Bet sieviete ir tā, kurai jārūpējas par vīrieti, lai viņam mājās būtu silti un labi,” noteica jauniete, pasniedzot Jānim sarūpēto dāvanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa saimniekam uzdāvināja krūzītes. ”Tās kopā bija sasietas ar lentīti – tā būtu tā vienotība. Tur bija arī svecīte romantikai un siltumam, kā arī ziediņi.”

”Es neesmu uzpērkams cilvēks, līdz ar to tā dāvana uz mani īpaši neiedarbojas. Drīzāk man radās iespaids, ka viņa vēlas sevi izcelt. Tas manī rada pretējas emocijas,” meitenes pūliņus noniecināja Jānis Kauķis.

FOTO

VIDEO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Xzibit
  +2

  Xzibit

  Tā ir ka paurī tukšums,tik pa rijamo vien domā.Neko vairāk kā jautàjumu-vai tu proti gatavot nespēja uzdot,IQ skaidrs.

  19.09.2015 15:47

 • skatītājs
  +1

  skatītājs

  Es nesaprotu, kur rauj tādus mūdžus! Kauns, ka sauc sevi par vīriešiem, sensāciju "Taisītāji", vienam krāniņš jau 11 gados ir, otru uzpērk, tpfu!!!

  19.09.2015 16:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas