Labas ziņas! Noskaidroti interneta video balvas Lauznis uzvarētāji!

17 komentāri

Beidzot tas ir noticis! Pēc Skaties.lv lasītāju balsojuma un žūrijas vērtējuma beidzot ir noskaidroti interneta video balvas Lauznis uzvarētāji!

Meklējot jaunus un radošus talantus, MTG izsludināja interneta video balvu konkursu Lauznis, kurā varēja piedalīties jebkurš video entuziasts. Pēc iesūtīto video iesūtīšanas, no 14. augusta tika izvēlēti 10 video, kas piedalījās konkursā Lauznis par galveno balvu – uzvarētājs saņems interneta video balvu Lauznis, 1000 EUR naudas balvu un līgumu par projekta realizāciju 2000 EUR apmērā. Savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems naudas balvas 700 un 500 EUR apmērā.

Par konkursa video kopā tika nobalsots 6098. Taču tās sastādīja tikai 50% no gala rezultāta. Otru daļu, kā to paredzēja konkursa noteikumi, noteica Skaties.lv žūrija, kurai nudien nebija viegli izvēlēties, kam būs tas gods nēsāt interneta Laužņa titulu. Tomēr pēc ilgām runām, diskusijām un vērtēšanas uzvarētāji ir noskaidroti!

Skan bungu tremolo un interneta video balvas uzvarētāji ir:

3. vieta. Sindija Lozgačova!

Sindija pēs skatītāju balsojuma bija 4. vietā, taču žūrija lēma, ka jaunais talants noteikti ir pelnījis godalgoto vietu. Apsveicam!

2. vieta. Ernests Cimanskis!

Ernests Cimanskis no skatītajiem bija saņēmis 223 balsis, tomēr Skaties.lv žūrijas skatījumā viņš šajā konkursā bija pelnījis daudz, daudz augstāku novērtējumu! Tapēc viņš šoreiz otrs labākais! Apsveicam!

1. vieta

Ņemot vēra, cik sarežģītu lēmumu bija jāpieņem Skaties.lv žūrijai, konkursa uzvarētāju gribam sveikt klātienē. Vēlamies sagādāt pārsteigumu uzvarētajam personiski, tāpēc viņa vārdu mēs vēl saglabāsim noslēpumā līdz piektdienai. Gribam, lai triumfa brīdis ir košs un neaizmirstams brīdis! Un tas var būt jebkurš no atlikušajiem astoņiem dalībniekiem. Tātad – uzvarētāja vārdu atklāsim jau pavisam drīz!

Kamēr uzvarētaja vārds vēl ir noslēpumā tīts, apskati katru no nominantiem, jo katrs no viņiem var būt uzvarētājs!

Līna Elīza Seleviča

Laura Ķīse

Jānis Ābele

 

Pauls Iklāvs

Andris Kalniškāns

Eduards Laķis

Iluta Keiša

Keita Smiaida Krotova

 

 

17 komentāri

TOP komentāri

 • Hmm
  +9

  Hmm

  ja Ernests ar tik maz balsīm dabūja otro vietu, tas liek aizdomāties vai skatītāju balsojums vispār maina kaut ko... Jo labākajā gadījumā no top 3 skatītāju balsojuma uzvarēs viens (pat ja uzvarēs). Kāda jēga no skatītāju balsojuma, ja žūrija ir tik ļoti daudz reižu stiprāka?

  26.08.2015 11:17

 • Nezināmais ;)
  +7

  Nezināmais ;)

  Kā Sindijai varēja būt 3.vieta????Kpc balso par mazgadīgām cacām???Mūsu balsis nevienam nenozīmē????!!

  28.08.2015 08:59

 • Njāāā...
  +5

  Njāāā...

  Godīgi sakot, ļoti jocīgi, ka skatītāju vērtējumam ir bijusi tik maza loma... tie nav 50% nekādies

  27.08.2015 12:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Laika ziņas