Kino un mūzikli iedvesmo – Dejo ar zvaigzni

0 komentāri

Atceroties iepriekšējos Dejo ar zvaigzni šovus, tā 2. sezonā dejotājiem tika sniegta lieliska iespēja iestudēt deju no kādas kinofilmas, multfilmas vai mūzikla. Katrs pāris piemeklēja vispiemērotāko saturu, lai parādītu skatītājiem savu dvēseles stāvokli.

Aija Andrejeva ar Māri Pūci iedvesmojās no filmas Pīters Pens, lai skaisti lidotu pa dejas laukumu ar zvaigžņu putekļiem. Savukārt Lauris Blaubuks ar deju partneri, nu jau sievu Lauru Kosīti, sevi iztēlojās kaķu lomā un iedvesmu smēlās no Endrū Loida Vēbera mūzikla Kaķi.

Raivis Vidzis un apburošā Viola Abrāmova iejutās jaukās multfilmas Šreks tēlos, būdami galvenie varoņi princese Fiona un Šreks.

Linda Leen un Roberts Nemiro pārsteidza ar priekšnesumu no kinofilmas Smita kungs un kundze, bet Uldis Marhilēvičs un Ņina Bezubova izmantoja mūziku no Endrū Laida Vēbera mūzikla Jāzups un raibais brīnumsapņu mētelis.

Skaties video!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas