Kas mudināja precībām šova Precos ar svešinieku! dalībniekus?

1 komentārs

Vai Tu, dārgais lasītāj, varētu apprecēties ar svešinieku? Šova Precos ar svešinieku! dalībnieki to paveikuši. Katram no viņiem – sava motivācija.

”Es nodevos darbam, ļoti daudz strādāju, nemēģināju izveidot attiecības, nemēģināju tuvoties cilvēkiem,” motivāciju piedalīties šovā atklāj Zanda (26). Savukārt Zanei (24) līdz šim nav bijusi iespēja apprecēties. Zaiga (27) nav piepildījusi 17 gadu vecumā loloto sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Varbūt nav nekad bijis ”līdz galam”, līdz domai – jā, tagad ir pa īstam,” atklāj Uģis (27). ”Man ir vecums, kad vajadzētu domāt par ģimeni, kāzām,” atklāj Ulvis (28), bet Raimondam (25) līdz šim “nav bijis partneres, lai tiktu līdz kāzām”.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sandis Ramsa
    0

    Sandis Ramsa

    Es ar lielāko prieku piedalītos šaja šovā, bet kautkā pirms tam neredzēju nekur nekādas pieteikšanās iespējas jeb anketas!!!

    26.03.2015 12:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas