Dejo ar zvaigzni jaunā sezona jau drīzumā!

8 komentāri

Tas brīdis strauji tuvojas – TV3 saviem skatītājiem jau pavisam drīz piedāvās jau pirmo sēriju skatītāju iemīļotajam šovam Dejo ar zvaigzni! Šovs solās būt krāšņš un elpu aizraujošs! Tajā, kā jau ierasts, dejos dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki!

Par jaunā šova žūriju un tā dalībniekiem jau uzzināsim pavisam drīz! Iepriekšējās sezonas skatītāji varēja skatīt, kā dejo tādi Latvijā pazīstami cilvēki kā Lauris Reinis, Aija Andrējeva, Uldis Marhilēvičš, Solvita Āboltiņa u.c. Zemāk piedāvājam nelielu ieskatu iepriekšējo sezonu deju piedzīvojumos:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
8 komentāri

TOP komentāri

 • es
  0

  es

  Jes, bus ko paskatities atkal,.

  03.02.2015 22:03

 • Egy
  0

  Egy

  Lauris Reinis-vai tad pareizi nebutu Lauris Reiniks?

  03.02.2015 19:18

 • fane
  0

  fane

  es atceros, cik uzlādēti bija cilvēki pēc pirmā šova. daudzi saspurojās paši apmeklēt deju nodarbības! kas attiecas uz žūriju, 2.jā vai 3.jā šovā bija kā bija, bet nedomāju, ka tas atkārtosies, jo par to bija sacelts skandāls, un šova veidotāji droši vien neatkārtos kļūdu ar žūriju, cerams.

  26.01.2015 18:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas