FOTO: Skaisti sapostās Viņas melo labāk zvaigznes atklāj jauno seriāla sezonu

0 komentāri

Līdz skatītāju tik ļoti gaidītā seriāla Viņas melo labāk jaunajai sezonai palikusi vien 21 diena, un šodien tirdzniecības centra Rīga Plaza norisinājās tās atklāšanas pasākums, kas norisinājās Fantasy Park telpās.

Atklāšanas vadītāji – Mārtiņš un Baiba

Šā pasākuma vadīšanu atklāja aktieri, kuri seriāla jaunajā sezonā atveidos pāri – Konrāda māsa Baiba jeb Elīna Vāne un Ģirts Liuzniks, kurš būs kaitinošās dāmas jaunais sirdsāķītis, atveidojot Mārtiņu. Šis vakars tika aizvadīts romantiskā gaisotnē, jo uzreiz pēc iepazīstināšanas ar sevi Liuzniks ķērās pie ģitāras, kur nodziedāja dziesmu, veltot to savai Viņas melo labāk mīlai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Jau drīzumā ekskluzīvas atklāsmes par jauno sezonu

Laika gaitā vakara vadītāji katram no seriāla varoņiem (kuri bija ieradušies) lūdza izstāstīt, kas tad no viņu konkrētajiem tēliem gaidāms nu jau trešajā sezonā, nedaudz arī pasakot priekšā. Šīs sarunas portāls Skaties.lv ekskluzīvi piedāvās noskatīties jau tuvākajā laikā. Varam tikai piebilst, ka informācija nemelo – šī sezona patiesi tiks veltīta visam par un ap laimīgāko notikumu cilvēku dzīvēs jeb kāzām.

Bija ne tikai sarunas ar varoņiem, bet arī 15 minūšu ekskluzīvs ieskats jaunās sezonas pašreklāmās, kuras laika gaitā varēsiet apskatīt arī pie mums. Dažas no tām – jau pavisam drīz! Daļa sanākušo pēc tam arī sadalījās komandas, uzvilka īpašos apavus un vienojās kopīgā boulinga spēlē, kas turpinājās vēl kādu laiku pēc oficiālās daļas noslēgšanās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas