FOTO: Kāzu šovam liela atsaucība!

11 komentāri

Pirms kāda laika portāls Skaties.lv aicināja pieteikties jaunam šovam, kura dalībniekiem tiks uzsaukta laulību organizēšana. Jāsaka, atsaucība ir bijusi negaidīti liela, tāpēc paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam! Gribam arī padalīties ar tiem, kas gatavi publiski atklāt savas savstarpējās mīlas jūtas un mīt gredzenus.

Kāzas daudziem pāriem ir viens no skaistākajiem kopā būšanas brīžiem. Par to nav šaubu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un Skaties.lv ir guvis apstiprinājumu tam, ka daudzi vēlas stiprināt savas attiecības ar laulības saitēm! Turklāt atzīsim – ja kāds palīdz sakārtot kāzu organizēšanu, tas ir forši! Kā noprotams no šova pieteikumu anketām – finansiāla palīdzība kāzu organizēšanai nav bijusi mazsvarīgs arguments, lai pieteiktos kāzu šovam. Taču pieteikuma anketās visam pāri jaušams tas, ka pāri pat pēc vairāku gadu kopā būšanas nav zaudējuši mīlas dzirksti, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc viņi gribētu precēties.

Skaties.lv grib iedvesmot un dalīties ar portāla lasītājiem visu to iespējamo šova dalībnieku laimē un priekā, kas saņēma drosmi un uzrakstīja – jā, esam gatavi precēties, jo mīlam viens otru! Esam gribējuši precēties jau sen!

Foto

11 komentāri

TOP komentāri

 • sikspārnis
  +5

  sikspārnis

  7000 eur jau forši, bet, lai visa Latvija skatas ne paldies, tad labak precos nabadzīgi.

  03.08.2015 12:09

 • Temālietis
  +4

  Temālietis

  Dažas no tām bildēm, es atvainojos, labāk nevajadzēja publicēt, tikai brīnos kā tiem pašiem pāriem nebija kauns tādas bildes iesūtīt..

  03.08.2015 12:06

 • ..
  +4

  ..

  Atsaucība bijusi liela, bet publicē tikai deviņus-TIEŠĀM LIELA ATSAUCĪBA :D

  03.08.2015 11:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas