FOTO: kad gāja jautrāk? UgunsGrēka 500. sērijas VAI 1000. sērijas svinībās?

1 komentārs

Šonedēļ tautā mīlētais seriāls UgunsGrēks piedzīvoja savu jau 1000. sēriju.  Tam par godu aktieri pulcējās uz šampanieša glāzi un kūkas gabalu. Tiesa gan, šis nav bijis pirmais iemesls svinībām, jo pirms teju četriem gadiem līdzīgi tika nosvinēta UgunsGrēka 500. sērija. Interesanti, kurās svinībās gāja jautrāk?

Četru gadu laikā, attīstoties notikumiem seriālā, nomainījušies arī tā aktieri. Tiesa gan, spilgtākie personāži, piemēram, Zentiņa, joprojām ir savā vietā. Līdz ar to aktrisei Regīnai Devītei bijusi tā iespēja būt klāt abās svinībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieskaties! Kurā ballītē, tavuprāt, gājis jautrāk?

Foto: UgunsGrēka 500. sērijas svinības

Foto: UgunsGrēka 1000. sērijas svinības

1 komentārs

TOP komentāri

  • ugunsgreks
    +1

    ugunsgreks

    nu ta pec bildem man liekas jautrak gaja svinot 500.seriju,bet reali laikam jau abas svinibas bija jautras

    07.02.2016 11:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas