FOTO: iepazīsties! Sirdsmīļās Monikas oriģinālā, amerikāņu versija I Love Lucy

4 komentāri

LNT 20. sezonā saviem skatītājiem dāvina tautā iemīļotā pašmāju seriāla Sirdsmīļā Monika jaunākās sērijas. Bet – vai tu zināji, ka latviešu seriāls patiesībā ir 60. gados milzu popularitāti guvušā amerikāņu seriāla I Love Lucy analogs?

Rīcības plāns ir gaužām vienkāršs – latviešu producenti radījuši ASV licencētu seriāla latvisko versiju ar nosacījumu, ka tas ir tieši tāds, kāds bijis Amerikā, pielāgojot to Latvijas tirgum un mūsdienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, amerikāņu versijā Monikas varoni sauc Lūsija. Viņas vīrs ir nevis latgaliešu akcentā runājošais Roberts, bet gan spāņu-amerikāņu dialektā (spanglish) runājošais Rikijs Rikardo.

Lūsija un Rikardo mitinās dzīvoklī Ņujorkā. Kaimiņos pāri dzīvo viņu labākie draugi – Etele un Freds Merci. Lūsijas vēlme iekļūt šovbiznesā bieži sagādā viņai un vīram ne vienu vien amizantu un pārpratumiem pilnu dzīves situāciju.

Seriāls saņēmis piecas prestižās Emmy balvas, kā arī neskaitāmas nominācijas. Četras no kopuma sešām sezonām kļuva par pirmo skatītāko TV seriālu visā ASV. 2012. gadā, veicot vērienīgu žurnāla People Magazine un ABC News aptauju, I Love Lucy tika iebalsots kā Visu laiku labākais TV seriāls.

FOTO

Noskaties abas versijas! Vai vari pamanīt atšķirības?

VIDEO: Sirdsmīļā Monika

VIDEO: I Love Lucy

4 komentāri

TOP komentāri

 • fane
  +3

  fane

  kādēļ LNT neparādīja VISAS VECĀS Sirdsmīļās Monikas sērijas?

  18.09.2015 15:10

 • Aina
  +2

  Aina

  neviens neliek Tev skatīties to seriālu un būs okei!

  18.09.2015 15:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas