Forši! Šova pārītis Kristīne Pāže un Didzis Bordo joprojām kopā! Intervija

6 komentāri
Forši! Šova pārītis Kristīne Pāže un Didzis Bordo joprojām kopā! Intervija
Foto: personīgais arhīvs

Kikī un Didža attiecības pirms nu jau vairākiem gadiem pamatīgi sašūpoja visu Latvijas šovbiznesa vidi. Portāls Skaties.lv sazinājās ar Kristīni, lai noskaidrotu – mīlas liesmas abu starpā joprojām ir karstas, jaunieši muzicē un bauda dzīvi Dānijā.

“Šobrīd mana ikdiena cieši saistīta ar mūziku – komponēju un aranžēju savu mūziku, mācos skaņas apstrādes programmas, kā arī paralēli darbojos multimediju dizaina sfērā – zināšanas par šo specialitāti ieguvu Kopenhāgenas biznesa akadēmijā un šobrīd izmantoju tās, strādājot multimediju sfērā,” intervijā portālam Skaties.lv stāsta bijusī šova Okartes skatuve dalībniece Kristīne Pāže jeb Kiki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Atmiņas par šovu palikušas tikai tās labākās, lielākoties jau tāpēc, ka iepazinu tik daudz interesantu cilvēku, ar kuriem uzturu kontaktu vēl joprojām. Nemāku teikt, vai cilvēki joprojām mani asociē ar televīzijas šovu, jo uzturos Dānijā, bet laikā, kad esmu Latvijā – retu reizi ir kāds cilvēks, kurš par to apvaicājas un par to padiskutējam.”

Dziedātāja joprojām ir kopā ar savu šovā sastapto draugu Didzi Bordo. “Jā, ar Didzi draudzējamies, dzīvojam un muzicējam kopā joprojām,” viņa atzīst.

Foto

“Muzikālā dzīve ir mana ikdiena – komponēju mūziku, joprojām apgūstu ģitārspēli, klausos ļoti daudz dažādu
mūziku un iedvesmojos no tās. Reizēm kopā ar Didzi nospēlējam kādu koncertu – pagaidām gan tieši koncertēšana ir uz pauzes, jo gatavojam jaunu oriģinālmūzikas repertuāru, un ir pāris plāni saistībā ar mūziku, kurus pagaidām gan nevēlētos atklāt…” – dziedātāja noslēpumaini piebilst.

Ksitīne neslēpj, ka joprojām uztur kontaktu ar šovā sastaptajiem draugiem: “Ir cilvēki, ar kuriem kontaktējos joprojām – viņi man kļuvuši par ļoti tuviem draugiem, ar kuriem kopā vienmēr labi un kvalitatīvi pavadām laiku.”

“Šogad esmu apņēmusies izdarīt daudz labu lietu, bet tās atklāju tikai saviem tuvākajiem cilvēkiem. Katrā ziņā –
nebeidzama pašizaugsme, pasaules izzināšana gan fiziskā gan garīgā līmenī un mūzika, protams, ir liela daļa no
manām apņemšanām,” savas Jaunā gada apņemšanās komentē bijusī šova dalībniece.

Jautāta, kādas piecas lietas, viņasprāt, katram cilvēkam būtu jāizdara viņa dzīves laikā, Kristīne atbild: “Manuprāt, katram cilvēkam savas dzīves laikā galvenokārt jāatrod, jāizzina un jāiemīl pašam sevi – tās ir durvis uz harmoniju ar pasauli un citiem cilvēkiem. Protams, jāpiepilda arī izvirzītie mērķi un savas dzīves aicinājumi. Ir labi, ja cilvēks iedvesmo citus ar savām darbībām un atstāj ko atmiņā paliekošu savas dzīves laikā. Cilvēks, kurš ir harmonijā un mierā ar sevi ir laimīgs cilvēks!”

6 komentāri

TOP komentāri

 • Janis
  +4

  Janis

  Kristīne un Didzi, par Jums baigais prieks, ja sanāk būt Dānijā ,zini,ka ir savējie,kur vienmēr būsi gaidīts!

  13.01.2016 23:12

 • ola_lidijai
  +2

  ola_lidijai

  Pati savu naudu nemāk saskaitīt,jo nav skolā gājusi, bet mēģina vēl kāda cita skaitīt!

  13.01.2016 22:38

 • ak!
  +1

  ak!

  Tu vispār lasi,ko raksta iepriekšējie :)

  13.01.2016 23:10

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Laika ziņas