EKSKLUZĪVI FOTO: tā izskatās Saimniekšova dalībnieka Ģirta Brumsona lepnajā savrupmājā

9 komentāri

Šoruden pie TV skatītājiem nonāks tautā iemīļotā TV šova Saimnieks meklē sievu jaunākā sezona, kas sola ne vienu vien pārsteigumu. Kamēr jums vēl nedaudz jāpaciešas, portalam Skaties.lv bija iespēja ielūkoties šova filmēšanas aizkulisēs.

Skolotāja Ģirta Brumsona talantu spektrs šķiet neizsmeļams – mākslinieks, skulptors, gleznotājs, kā tik vien viņu nevar nodēvēt. Plašo interešu dēļ arī viņa savrupmāja Aizputē ir iespaidīga. Tā sastāv no dzīvojamās mājas, pirtiņas, gleznošanas telpas, atsevišķas darbnīcas radošām izpausmēm, kā arī liela, mākslinieciksi iekārtota parka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ikdienā 33 gadus vecais Ģirts pārvietojas uz sava šikā mocīša, tomēr, spriežot pēc ārkārtīgi rūpīga dārza un parka, laika tam daudz viņam vasarā neatliek.

FOTO

9 komentāri

TOP komentāri

 • Vita Laicane
  +10

  Vita Laicane

  Skaisti. Cerams, ka būs viņam atbilstoša dāma! Mākslas darbi ir ļoti interesanti!

  20.08.2015 19:43

 • Ieva
  +8

  Ieva

  Superigam saimniekam foršu sieviņu.

  22.08.2015 14:32

 • Sieva
  +7

  Sieva

  Simpātisks. Nu šito es gribētu.

  26.08.2015 22:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas