Džordžs Stīls filmējas latviešu seriālā

0 komentāri

Jau 20 gadus Latvijā dzīvojošais afroamerikānis Džordžs Stīls, kuru TV skatītāji pirms pāris gadiem iepazina šovā ”Koru kari”, šoruden atgriežas uz zilajiem ekrāniem TV3 populārajā seriālā ”Ēnu spēles”, raksta žurnāls ”Kas Jauns”.

Atraktīvajam afroamerikānim, kas seriāla ”Ēnu spēles” jaunās sezonas sākumā atveidos simpātisku personāžu, aktiermāksla nav sveša. Vēl dzīvojot Amerikā, Stīls apmeklējis teātra skolas nodarbības. Lai gan dzīves vietas maiņas dēļ skolu nav izdevies beigt, arī Latvijā topošais aktieris nokļuvis uz teātra skatuves, pirms desmit gadiem piedaloties Oļega Šapošņikova režisētajā traģikomēdijā ”Emigranti”, kas šopavasar atgriezās Daugavpils teātra repertuārā.

”TV3” detektīvseriālā ”Ēnu spēles” Stīla partnere būs aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone, ar kuru satikušies pirms 12 gadiem, filmējoties Krievijas detektīvseriālā ”Kamenska”. ”Pirms daudziem gadiem līdzīgu seriālu skatījos Amerikā, tagad, kad pats tādā spēlēju, saprotu, kā noticis filmēšanas process,” žurnālam ”Kas Jauns” atklāj Džordžs Stīls, kurš Latvijas publikai jau zināms kā vīru kora ”Gaudeamus” dalībnieks un kopā ar saksofonistu Denisu Paškeviču izveidojis muzikālu programmu, ar kuru, neizslēdz iespēju, varētu aizbraukt uzstāties arī Amerikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas