Dziedošo ģimeņu dalībnieki sakomponē aizkustinošu dziesmu par godu Māmiņdienai

0 komentāri

Tuvojoties Māmiņdienai, Milleru-Balandīnu ģimene, kura skatītāju un klausītāju uzmanības lokā nonāca 2013. gada rudenī, piedaloties sirsnīgajā televīzijas šovā Dziedošās ģimenes 5, tautas vērtējumam nodod savu jauno dziesmu Novij man, Māmuliņ, kas tapusi kā veltījums un pateicība vecākiem.

Dziesma stāsta par neatsveramo devumu – mīlestību, sirds siltumu un dzīves gudrību, ko vecāki ar vistīrākajiem nodomiem cenšas sniegt saviem bērniem. Ar laiku, sasniedzot apzinātu vecumu, pavisam dabiski nāk atskārsme, ka nekas nespēj aizstāt vecāku beznosacījuma rūpes, atbalstu un ģimenisko kopā būšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Novij man, Māmuliņ!

Novij man, Māmuliņ mūzikas autori ir Milleru-Balandīnu ģimenes pārstāvji Dagnija un Raitis, kuri latviešu tautasdziesmas vārdus ietērpa pašu radītā melodijā un muzikālajā noformējumā, tā savā kāzu dienā ar dziesmu sveicot un veltot pateicības vārdus saviem vecākiem.

Dziesmas ieraksts tapis sadarbībā ar izdevniecību Lauska – skaņu inženiera Kaspara Bārbala vadībā. Ieraksta tapšanā piedalījušies arī ģimenes uzticamie muzikālie draugi: akordeonists Rolands Zelčs, vijoles pārvaldniece Ieva Strode, kā arī bundzinieks Aldis Strods. Dziesma tiks iekļauta etnomūzikas izlasē SVIESTS VI, kuru Lauska laidīs klajā šā gada vasarā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Laika ziņas