Cik labi Ainārs Ančevskis pazīst savu partneri Ievu Kemleri?

0 komentāri

Iespējams, panākuma atslēga Aināram Ančevskim un Ievai Kemlerei ir saskanīgie raksturi un mīlestība pret deju. Šis pāris šovā sadejojās ļoti ātri. Ja cilvēki dejo kopā, tad viņi iepazīst viens otru kā personību. Uzzina par stiķiem un niķiem, kā arī rakstura īpašībām. Šova dalībnieki atbildēja uz dažādiem jautājumiem, lai varētu uzzināt, cik labi viņi viens otru pazīst.

Ievas mīļāko krāsu Ainārs nezina, bet min, ka, pēc deju kleitām spriežot, tā varētu būt kāda koša krāsa, bet dzīvē pelēkie, pasteļa toņi. Uz vienu no galvenajiem jautājumiem aktieris atbildēja pareizi, zinot Ievas drauga vārdu. Pēc sajūtām Ainārs diezgan precīzi noteica, kāds ir partneres svars. Ieva, smaidot apgalvo, ka partnera iecienītākais teiciens ir: ”Nezaudē cerību!”  Skaidrs ir viens, Ieva matemātiku nemīl! Pozitīvās atbildes uz jautājumiem skaties videosižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas