Calendar Live: vai var sakašķēties gultas dēļ? Var!

0 komentāri

Calendar Live modeles devās uz Daugavpili uz plānoto šova fotosesiju. Ierodoties pilsētā, meitenes sajūsminājās par pilsētu, lielisko viesnīcu. Tomēr tieši viesnīcā esošās gultas dēļ dažas meitenes pamatīgi sakašķējās.

Konflikts sākās, kā jau tas mēdz gadīties, ne no kā. Meitenes steidza iekārtoties viesnīcas numuriņos, un, noliekot mantas, ieņēma savas gultas. Kura nu katrai patika. Kā viena no pēdējām viesnīcas numuriņā ienāca Karīna un paziņoja, ka gulēs gultā, kuru bija ieņēmusi jau sešpadsmitgadīgā Marija. Jaunā meitene droši vien, galvu nodūrusi, būtu meklējusi citu guļvietu, ja vien par viņu neiestātos mazliet vecākā Aleksandra. Viņa sāka kaunināt Karīnu, ka viņa rīkojusies nekorekti. Taču Karīna nebija gatava atzīt savu nejauko rīcību. Vārds pa vārdam un situācija pārauga savstarpējos apvainojumos. Meitenes viena otrai veltīja visnotaļ košus apzīmējumus un apvainojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad konflikts pierima, meitenēm tika vaicāts – kas tad īsti notika. Rezumējums bija viens – ne jau gultas, bet acīmredzot sasprindzinājuma un noguruma dēļ meitenes ļāva vaļu emocijām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas