Calendar Live: Agnese Zeltiņa dod padomu, kā būt skaistai

1 komentārs

Aktrise Agnese Zeltiņa TV šova Calendar Live modelēm aicināja atcerēties, ka viņas ir skaistas un brīnišķīgas – tieši tas ļaus meitenēm izskatīties brīnišķīgi kameras priekšā.

”Jāpamēģina vienmēr likt aiz auss un atcerēties, ka jūs esat skaistas un brīnišķīgas. Tas ir starojums, tas mirdzums par sevi. Sievietei, kas sevi izbauda kameras priekšā, tas ir jājūt. Tam ir jānāk pa visām porām,” skaidroja Agnese Zeltiņa, ”to es jums ieteiktu atcerēties visā turpmākajā šova gaitā, gan arī pēc tam.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa deva nepārprotamus padomus, kas aktrisei nudien varētu būt zināms: ”Pārliecība par sevi staro gan ekrānam cauri, gan papīram cauri. Esiet vienkārši mierīgas, pārliecinātas. Tad nebūs neviena, kas varētu pateikt, ka šajā bildē nekā nav. Skaistai sievietei vienkārši ir jājūtas tā, ka nāk viss ārā, un tad jūs redzēsit rezultātus. Uzticieties sev. Fotogrāfs izdarīs visu ar tehniku, bet jūs atbildat par sevi.”

1 komentārs

TOP komentāri

  • mareks
    0

    mareks

    Kāpēc viņa pati nemēģina sekot saviem padomiem?

    01.12.2014 15:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas