Burvīgs vakara grims dažu minūšu laikā

0 komentāri

Seja ir pamanāmākā cilvēka ķermeņa daļa, tāpēc ir svarīgi, lai tā ne vien izskatītos neatvairāmi, bet arī lai grims atbilstu situācijai un pasākumiem, uz kuriem plānots doties. Lūk, pāris triki, kā īsā laikā uzklāt lielisku vakara grimu!

Ivetas sejas ādas tonis tiek izlīdzināts ar tonālo krēmu un nofiksēts ar kompakto pūderi. ”Pirms liekam acu ēnas un pārējo, ieteicams grimu nofiksēt ar pūdera palīdzību,” iesaka grima māksliniece Dita Grauda. Uzacis iekrāso ar krēmveida matētām ēnām, kas saskan ar Ivetas dabisko uzacu krāsu. Acis tiek izceltas ar violetām un zelta krāsas acu ēnām, kas paspilgtina Ivetas dabisko acu krāsu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tā kā galvenais akcents uz acīm, lūpas saglabāsim neitrālā tonī. Es ieteiktu izvēlēties kādu no bēšā jeb miesaskrāsas lūpukrāsām,” iesaka grima speciāliste. Ja grūtības sagādā izvēlēties lūpukrāsas toni, jāsalīdzina visi – kurš visvairāk izceļ acu krāsu vai ādas krāsu, vai liek justies labāk, tas arī būs īstais.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas