Beitiku un Vītolu ģimenes šovā nokļuvušas nejauši

0 komentāri

Kā Vītolu, tā Beitiku ģimene uz Dziedošo ģimeņu skatuves nonāca bez mērķa piedalīties TV šovā. Tikai nonākot televīzijā, abas ģimenes pamazām apjauta, kādam izaicinājumam padevušies.

Par sarežģītāko abas ģimenes uzskata ik nedēļas priekšnesumu sagatavošanu, jo bieži vien gadījies, ka visas ģimenes kopā sanākšana mēģinājumu ietvaros notikusi īsi pirms kāpšanas uz skatuves.

”Dzīvē ļoti bieži mums ir bijis tā, ka tiek pamesti izaicinājumi. Patiesībā arī šī bija kārtējā reize, kad bija jāievelk gaiss, jānoskaita līdz desmit. Izmēģināt var visu, ja tas nes pozitīvu rezultātu,” stāsta Beitiku ģimenes mamma Indra.

Vairāk skaties videosižetā!

Iedvesmas stāsti ir rubrika, kuras laikā Bez Tabu tiekas ar cilvēkiem, kuri piedzīvojuši dzīves pavērsienus un ļāvušies jauniem noteikumiem pēc piedalīšanās kādā no televīzijas raidījumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Laika ziņas