Atzītā ASV seriālā skan latviešu valoda

0 komentāri

Jaunā ASV TV seriāla ”The Knick” atklāšanas sērijā ārsti cenšas glābt kādu slimu latviešu imigrantu sievieti un epizodiski dzirdama latviešu valoda.

Seriāla režisors ir oskarotais amerikāņu režisors Stīvens Soderbergs (Steven Soderbergh), un tajā galveno lomu spēlē Klaivs Ouens (Clive Owen), kurš piedalījies filmās ”King Arthur”, ”Inside Man”, ”The Bourne Identity”).

Seriāla ”The Knick” darbība risinās 20. gs sākumā kādā Ņujorkas hospitālī. Jaunais seriāls dažādās retingu tabulās jau saņēmis augstus novērtējumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas