Arnis Krauze novēl mierīgus Jāņus un uzvelk galvā vainagu

0 komentāri

Pirms gaidāmajiem Līgosvētkiem portāls Skaties.lv piedāvās īsus, bet sirsnīgus sabiedrībā pazīstamu cilvēku apsveikumus. Šoreiz savu vēlējumu mūsu lasītājiem izteica TV3 Ziņu vadītājs un žurnālists Arnis Krauze.

Mums, ziņu cilvēkiem, Jāņi nu jau pēdējos gadus diemžēl neasociējas tikai ar ugunskuriem, kalnu galiem un skaistām dziesmām, kā arī mīļām pasēdēšanām. Jāņi mums saistās arī ar sliktām ziņām jeb tā saukto melno Jāņu statistiku. Kaut nu šogad būtu citādāk, kaut nu šogad būtu daudz skaistu ugunskuru, daudz mīļu dziesmu un nevienas sliktas pēcjāņu ziņas.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Laika ziņas