Aprīļa sestdienu pirmā animācijas filma – Kā pieradināt pūķi

0 komentāri

Aprīlī bērniem sestdienas būs īpaši gaidītas, jo blakus pavasara atnākšanai viņi varēs arī baudīt lieliskas multfilmas. Kā pirmo kanāls TV3 rītdien plkst. 20.00 piedāvā Kā pieradināt pūķi.

Vikingu pusaudzis Hikaps dzīvo Berkas salā kopā ar savu valdonīgo tēvu. Kaujas ar pūķiem ir vikingu ikdiena un dzīves veids, taču Hikapu tās neaizrauj. Tā vietā viņš labprātāk nododas visvisādiem izgudrojumiem un apkārtnes iepazīšanai. Reiz kādā no saviem klejojumiem Hikaps sastop ievainotu pūķi, kuram palīdz atkal lidot. Šī sastapšanās maina abu dzīves. Un, kad pienāk iesvētību laiks – lielā iespēja kaujā ar pūķiem sevi pierādīt tēvam un visai ciltij –, Hikaps rīkojas pavisam neparasti…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Multfilmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas