Alise Polačenko: Mana un Jolantas apģērbu gaume ir pilnīgi pretēja

1 komentārs

Gluži tāpat kā seriāla Viņas melo labāk sākuma kadros, arī trešās sezonas atklāšanas pasākumā sarodas daudz izteiksmīgu kurpju pāru. Uzmanības centrā, protams, aktieri – jaunpienācēji! Viens no viņiem, kā jau rakstījām iepriekš, Ģirts Liuznis, kurš gaidāmajās sezonās attēlos Baibas mīļoto vīrieti Mārtiņu, arī vadīja šo svinīgo ceremoniju.

Evija Skulte uzskata, ka Marta ir stulbi iemīlējusies

Aktrises, kuras tēlo pašas labākās melotājas, pavērsieni viņu varoņu dzīvēs izrādījušies gana negaidīti. “Viņa tik stulbi iemīlas, viņa vienkārši paliek stulba!” smejoties stāsta Martas lomas atveidotāja Evija Skulte. “Viņa vīrietim ir gatava pirkt kreklus un darīt visu. Ja salīdzina, kāda Marta vienmēr ir bijusi – izmantojusi savā labā, bet mīlestības dēļ ir palikusi cilvēcīgāka.

FOTO

Alises un Jolantas gaumes ir nesalīdzināmas

Gan no aktiera Ģirta Liuznika dziedājuma, gan arī parādītajiem videomateriāliem varēja noprast, ka tuvākajos trīs mēnešos seriāla skatītāji būs liecinieki kāzām. Jolanta pat nomainījusi trīs kāzu kleitas, bet tās nav bijušas pašas sapņu kleitas. “Ja godīgi, es kā Alise centos visu darīt tā, lai tas būtu pilnīgi pretēji manām vēlmēm un nevienā mirklī nepārklātos ar manu reālo dzīvi. Līdz ar to Jolantai ir sava gaume, un tā stipri atšķiras no manējās!” smejas Konrāda draudzenes atveidotāja Alise Polačenko.

Inita Dzelme no seriāla tērpiem mācās arī pati

Aktrise Inita Dzelme ir nedaudz citās domās un atzīst, ka garderobe aktrisēm ir stipri liela. “Dažkārt tur ieejot es pat nespēju aptvert tās kaudzes, kas mums jau tur ir! Meitenes, kas mūs “pucē”, es no viņām mācos dažādus modes knifiņus! Es attīstos ne tikai kā profesionālis, bet arī kā sieviete, kā pareizi “iznest” sevi!” smaidot atklāta ir Inita.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Laika ziņas