17 fakti par Viens pats mājās, kurus tu, iespējams, nezināji!

0 komentāri
17 fakti par Viens pats mājās, kurus tu, iespējams, nezināji!
Foto: Flickr
Ziemassvētki ar smagu dūri jau dauzās pie mūsu durvīm, tāpēc ceram, ka dāvanas (vismaz daļa) jau sapirktas. Lai “noķertu” sajūtu, citiem gribas baltu sniega segu uz zemas, vēl kāds pastiprināti klausās Ziemassvētku dziesmas, bet jau vairākus gadus pēc kārtas daudzās ģimenēs tradīcija ir skatīties, kā Kevins Makalisters cīnās ar nekrietno Hariju un Mārvu, kuri izdomājuši svētku noskaņu pabojāt, apzogot tukšās mājas, kas atstātas, lai dotos svinībās ārpus pilsētas. Portāls Skaties.lv nolēma apskatīt 17 faktus par filmu Viens pats mājās, kurus, iespējams, nezināji!

1. Džons Kendijs

1/18
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Laika ziņas