Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi un seriāli

Šovs Kāzu gūstā sākas ar strīdiem un domstarpībām

Šovs Kāzu gūstā sākas ar strīdiem un domstarpībām 6

Pirmdienas, 8. februāra, vakarā kanālā TV3 pirmo sēriju piedzīvoja drosmīgais precību šovs Kāzu gūstā. Šova 1. sērijā pirmais lielais pārbaudījums bija līgumu parakstīšana. Bez domstarpībām ģimeņu starpā neiztikt arī otrajā uzdevumā – vienojoties par kāzu vīziju.

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

FOTO: kad gāja jautrāk? UgunsGrēka 500. sērijas VAI 1000. sērijas svinībās?

FOTO: kad gāja jautrāk? UgunsGrēka 500. sērijas VAI 1000. sērijas svinībās? 1

Šonedēļ tautā mīlētais seriāls UgunsGrēks piedzīvoja savu jau 1000. sēriju.  Tam par godu aktieri pulcējās uz šampanieša glāzi un kūkas gabalu. Tiesa gan, šis nav bijis pirmais iemesls svinībām, jo pirms teju četriem gadiem līdzīgi tika nosvinēta UgunsGrēka 500. sērija. Interesanti, kurās svinībās gāja jautrāk?

Skaties jauno TV3 seriālu Bitīt` matos!

Skaties jauno TV3 seriālu Bitīt` matos! 9

Jaunais komēdijseriāls Bitīt’ matos ir viens no pirmajiem pavasara sezonas jaunumiem TV3. Bitīt’ matos uzņemts speciāli tam radītā paviljonā, kur izbūvēta ne vien plaša frizētava, bet arī masāžas un tetovēšanas saloni, kā arī uzgaidāmās un atpūtas telpas.

Ziņa īstiem vīriem! Piesakies piedzīvojumam!

Ziņa īstiem vīriem! Piesakies piedzīvojumam! 14

Tu agrāk biji sportisks, aktīvs un patiki meitenēm? Tagad esi vīrietis labākajos gados, taču nedaudz palaidies ?! To visu iespējams mainīt, tu atkal vari kļūt foršs, svarīgi tikai to gribēt pašam! Tāpēc neminstinies un piesakies piedzīvojumam!

VIDEO: ieskaties, cik jautri gāja Bez Tabu Pirmais skūpsts atlasēs!

VIDEO: ieskaties, cik jautri gāja Bez Tabu Pirmais skūpsts atlasēs!

Tā diena strauji tuvojas – ielas pārpildinās ziedi, baloni un čalojoši pārīši. Tie, kuriem šajā Valentīndienā palikuši bez otras pusītes, steidz to labot, piesakoties raidījuma Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts. Ieskaties, kā gājis tā atlasēs!

LNT Oskara ceremoniju sagaidīs un pavadīs ar Oskarotām pirmizrādēm

LNT Oskara ceremoniju sagaidīs un pavadīs ar Oskarotām pirmizrādēm

LNT, gaidot 28. februārī notiekošo Oskara balvas pasniegšanas ceremoniju, kino mīļiem svētdienas vakaros piedāvā izbaudīt četras Oskara balvu ieguvušas filmas. Divas no tām ir televīzijas pirmizrādes – Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu un Linkolns.

UgunsGrēks: kā Zentiņa Aivaru centās pavedināt

UgunsGrēks: kā Zentiņa Aivaru centās pavedināt

Ir pagājis labs laiciņš, kopš pie TV skatītājiem nonāca pati pirmā seriāla UgunsGrēks sezona, tāpēc nav nekāds brīnums, ka šādi tādi notikumi un pavērsieni varētu būt piemirsušies.

Profesija – mamma jaunajā sezonā ar saviem stāstiem priecēs Marija Naumova un Ineta Radēviča

Profesija - mamma jaunajā sezonā ar saviem stāstiem priecēs Marija Naumova un Ineta Radēviča 3

Mamma ir īpašs cilvēks, mamma zina vairāk par citiem, viņa nolasa domas, saprot bez vārdiem un mīl bez nosacījumiem. Kā kļūt par mammu? Šī profesija – mamma, nešaubīgi, ir viena no grūtākajām profesijām pasaulē un to ir vērts atcerēties ne tikai maija mēneša otrajā svētdienā, kad godinām māmiņas visā pasaulē, bet tās vērtību der atcerēties un novērtēt ik dienas.