Zīlējam ar papīru un uzzīmētu kvadrātu

0 komentāri

Paņemiet tīru, baltu papīra lapu un uzzīmējiet uz tās kvadrātu. Tam jāatrodas centrā un jāaizņem apmēram puse lapas laukuma. Aizveriet acis un uzlieciet uz lapas astoņus punktus, bet pēc tam apskatieties, kā šie punkti izvietojušies.

Ja viens punkts atrodas tālu no pārējiem punktiem, bet kvadrāta iekšpusē, tad jums jāmaina komunikācijas stils ar mājiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja viens punkts atrodas kvadrāta ārpusē, bet pārējie iekšpusē, tad  vajadzētu padomāt par to, vai pareizi esat noteikuši prioritātes savā dzīvē un vai jūs no tām neatrauj maznozīmīgas lie­tas.

Ja kvadrāta ārpusē ir vairāki punkti, esiet gatavi virknei ne­pa­tik­šanu. Nepieļaujiet kļūdas attiecībās ar cilvē­kiem, no kuriem atkarīgi jūsu pa­nā­kumi.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta augšējā labajā stūrī, jūs gaida vērtību pārvērtēšana.

Ja vairāk nekā trīs punkti at­rodas kvadrāta augšējā kreisajā stū­rī, pacentieties nesteidzināt notikumu gaitu.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta apakšējā labajā stūrī, ne­palaidiet garām patīkamu pār­stei­gumu.

Ja vairāk nekā trīs punkti atrodas kvadrāta apakšējā kreisajā stūrī, esiet gatavi virzīties pa karjeras kāpnēm uz augšu.

Ja visi vai lielākā daļa punktu veido kaut ko līdzīgu aplim kvadrāta iekšpusē, jums steidzami jāpieņem sva­rīgi lēmumi un tie jāīsteno dzīvē.

Ja punkti kvadrāta iekšpusē vei­do kaut ko līdzīgu kvadrātam, rom­bam vai citam četrstūrim, jums pa dzīvi jāiet patstāvīgi.

Ja punkti kvadrāta iekšpusē vei­do kaut ko līdzīgu trijstūrim, tad jūs tiksiet galā ar apnikušu problēmu.

Ja divi punkti pieskārušies viens otram vai sagadījušies kopā, tad viss, ko jūs kaislīgi vēlaties, var piepildīties bez īpašām pūlēm no jūsu puses.

Ja vairums punktu atrodas uz kvadrāta robežām, jūs stāvat svarīgu dzīves pārmaiņu priekšā.

Ja vairākums punktu atrodas kvadrāta centrā, tad jums nāksies ņemt palīgā humora izjūtu.

Ja caur jebkuriem diviem punk­tiem var novilkt taisnu, jeb­kurai no kvadrāta pusēm paralēlu līniju, tad tuvākajā laikā jūs gaida miers un sa­mie­ri­nā­šanās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas