Ziemassvētku dziesmas, bez kurām svētki nav iedomājami

1 komentārs

Tuvojas Ziemassvētku laiks, zvanu skaņas iemijas radiostacijās, lai taptu sadzirdētas un mūsu sirdis tiktu izkausētas. Lai iegūtu Ziemassvētku sajūtu, jau šonedēļ iesākām noklausīties labākās Ziemassvētku dziesmas, kuras nekad neapnīk.

Iespējams, tu neesi skaistākās balss īpašniece, bet jāatzīst, ka, tuvojoties Ziemassvētkiem, par to aizmirstam, un dziesmu melodiju dziedam no visas sirds un pēc iespējas skaļāk. Melodijas ritms nepamet galvā radušos skaņu, un Ziemassvētku dziesmas spēks var skanēt dienām ilgi. Šis laika posms ir nostalģisks, un pēc drūmajiem rudens vakariem jautra dziesma ir tas, kas nepieciešams. Lai arī Ziemassvētku dziesmas katru gadu nemainās, tās nespēj apnikt, jo Ziemassvētki ir laiks, ko mēs gaidām ar prieka pilnu sirdi. Ja esi viena no tām, kurām interesē kas jauns, noteikti noklausies grupas The Killers Ziemassvētku radītās dziesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Wham – Last Christmas

Dean Martin – Let it snow

Andy Williams – It”s the most wonderful time of the year

Mariah Carey – All I want for Christmas is you

Chris Rea – Driving home for Christmas

The Killers – Don`t shoot me Santa

Bon Jovi – Please come home for Christmas

Darly hall & john oates – Jingle bell rock

Shakin` Stevens – Merry Christmas everyone

Queen – Thank God it`s Christmas

Andrea Bocelli – Santa Claus is coming to town

Kylie Minogue – Santa baby

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • karlis
    0

    karlis

    Visas patīk....

    04.12.2015 19:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas