ZIEDU HOROSKOPS. Uzzini, kāds zieds valda pār tavu raksturu un dzīvi

0 komentāri
ZIEDU HOROSKOPS. Uzzini, kāds zieds valda pār tavu raksturu un dzīvi
FOTO: Flickr.com
Lasot horoskopus, bieži vien savā raksturojumā atrod tādas īpašības, par kurām saki: Tas nu gan nav par mani! Visticamāk, tā ir taisnība, jo kā gan visi cilvēki, kuri dzimuši, piemēram Zivs zīmē, var būt pilnīgi vienādi? Tādēļ iepazīsties ar Ziedu horoskopu, kurā ir nevis 12, bet gan 36 zīmes. Iespējams, tu atradīsi atbildes uz vairākiem jautājumiem.

1. Uzpirkstenīte. Magnolija. Hortenzija

1/13
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas