Vladimira Putina bijusī sieva “iestūrē” laulības ostā

1 komentārs

Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās sievas Ludmilas pirkstu rotā jauns laulības gredzens. Kas ir Ludmilas jaunā mīla un dzīves partneris?

Ludmilas jauno vīru sauc Artūrs Očeretnijs, kurš ir 37 gadus vecs. Laimīgais vīrietis ir 21 gadu jaunāks par Ludmilu. Artūrs ir Starppersonu komunikāciju attīstības centra vadītājs. Arī viņa sieva ir liela šā centra atbalstītāja. Par Ludmilas uzvārda maiņu baumoja jau sen, jo pirms kāda laika tika nopludināts dokuments, kurā bija redzama Ludmilas uzvārda maiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ludmilas jaunais vīrs

Foto

Vladimira Putina un Ludmilas ilgā laulība tika šķirta 2013. gadā, un pārim ir kopīgi bērni – divas meitas. Abi šo situāciju komentēja vienkārši, ka dzīve ir mainījusies un katram savs ceļš ejams.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Nekorekts informācijas formējums.Raksta par Ludmilas uzvārda maiņu, bet visi Putina foto.Simts gadu viņu vajag.

    27.01.2016 14:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas