Viss, kas tev jāzina par šā gada modi. Chanel kolekcija visā savā krāšņumā!

0 komentāri

Šī nedēļa ir īpaša ar to, ka Parīzi pāršalc augstās modes dizaineru jaunākās kolekcijas atrādīšana sabiedrībai. Chanel ir viens no Francijas nozīmīgākajiem modes zīmoliem, kas slavu ir ieguvis ar saviem lakoniskajiem darinājumiem.

Chanel modes skate ir viena no gaidītākajām Haute Couture skatēm. Karla Lāgerfelda radītie tērpi ir unikāli, ar nelielu vīrišķības devu, ar ko bija pazīstama šī zīmola radītāja Koko Šanele, kura uzdrīkstējās nēsāt bikškostīmus un vīrišķīgas žaketes. Chanel jaunā Prêt-à-Porter kolekcija demonstrē dabīgos apģērba toņus, kas ir īpaši aktuāli šovasar. Katrai modes dāmai savu skapi jārotā ar kostīmu –  žakete un svārki, kas pārsniedz garumu pār celi. Īpašs akcents tiek likts uz plecu daļu, ja citi zīmoli atļāvās asimetriskas apģērbu daļas, tad Chanel pieturās pie klasiskām vērtībām, un plecu līniju padarot kuplāku, kā no tālajiem astoņdesmitajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Noskatoties Chanel jaunāko kolekciju, pavisam droši var teikt, ka šogad uz ielām redzēsim sievietes Viktorijas laikmeta tērpos – volāni, blūzes ar augstu kakla griezumu, mežģīnes, kuplas blūžu piedurknes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas