Visi to nevar! Ieskaties TV3 ziņu un raidījuma Bez tabu ģērbtuvē

3 komentāri

Katru vakaru neiztrūkstoši Tv3 ekrānos mūs sveicina un uzrunā Tv3 ziņu un raidījuma Bez tabu moderatori. Allaž skaisti un eleganti sapucēti. Skaties.lv/Sievietei piedāvā tev ekskluzīvu iespēju ielūkoties telpā, kurā vienmēr pirms tiešā ētera radījumu vadītāji tiek saģērbti, sagrimēti un safrizēti.

”Ģērbtuve ir vieta, kur es noskaņojos raidījumam. Palīdzot mums saģērbties un grimējot, mūsu stilistes Inese un Ineta nevajadzīgo, bet neizbēgamo stresu palīdz pārvērst veselīgā adrenalīnā, bez kura tiešajā ēterā neiztikt, ” stāsta raidījuma Bez tabu vadītāja Agnese Drunka.
Par raidījuma vadītāju vizuālo tēlu jau ilgus gadus rūpējas stilistes Inese Kalva un Ineta Medne-Bernāne. Gan Tv 3, gan Bez tabu, gan Tv3 laika ziņu moderatoru tērpi veikalā Stockmann tiek mainīti katru nedēļu. Vienīgais no vadītājiem, kurš ir ticis pie savas pastāvīgās garderobes ir Bez tabu Seniors Juris Šteinbergs. Stiliste Inese Kalva atzīst, ka ilgo gadu laikā visi vadītāji ir kļuvuši ļoti patstāvīgi un noteikti varētu sapucēties pat bez stilistu palīdzības. Vienīgi – dažreiz gadās, ka piemirst pielikt mikrofonu, bez kura nekādi neiztikt. Par nelielo, bet svarīgo detaļu atceras tikai tad, kad ētera režisors aicina parunāt, lai izmēģinātu skaņas kvalitāti.

FOTO. Aplūko arī fotogaleriju un uzzini, kā veicās jaunākajā fotosesijā atraktīvajai raidījuma “Bez tabu” komandai

3 komentāri

TOP komentāri

 • li
  0

  li

  Viss jau ir jauki un skaisti līdz brīdim kad tās lietotās drēbes tirgo veikalā par pilnu cenu. Kādu labu laiku atpakaļ Evelīnai mugurā bija Versace žakete par 200 latiem un pēc tam tiek tirgota tālāk. Domāju tas nav smuki no jau minētā veikala puses, jo ja pērku par pilnu cenu tad gribu nevalkatu, ja pirktu ar 70-80% lielu atlaidi tad vēl saprotami ka tā ir veikala plauktā.

  26.09.2015 21:02

 • .bez tabu fans
  0

  .bez tabu fans

  Omulīga un vienkārša grimmētava. Jauki.

  26.09.2015 11:08

 • kaija
  0

  kaija

  Evelīna ir un ir pati skaistākā sieviete Tv3 un vispār LV televīzijā!

  25.09.2015 15:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas